KONST / Litografier / Färglitografi 11525023
nr 1152 5023
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad och numrerad 119/380, motivet: 46x55
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:20:21
1.600 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow